Windows 7 product Keys Office 2016 product Keys Office 2013 product Keys Office 2010 product Keys Office 2007 product Keys buy windows key online,microsoftwarestore,online key shop

Služby

Snídaně formou bufetu a tříchodové večeře jsou podávány v romanticky laděné restauraci, nebo na terase s výhledem na CHKO Blanský les.

Wellness místnost nabízí možnost návštěvy Infrasauny, masáží od Maji a úlevu od bolesti aplikacemi Bio Magu. Kosmetické a kadeřnické služby jsou součástí balíčků, nebo je lze objednat minimálně týden předem. Přímo pod hotelem je parkoviště pro hosty zdarma, lze využít i vytápěnou úschovnu kol, lyží, lyžáků a jiných sportovních potřeb.

V přízemí děti v dětském koutku přivítá krteček a rozličné kvalitní hry a hračky, půjčovna deskových a karetních her, na zahradě pak skluzavka, houpačky, fotbalová branka, nafukovací bazén a mnoho dalších drobností, které potěší.

Protože prostory kolem hotelu jsou omezené, není problém autem přejet, nebo si udělat milou procházku do partnerského rekreačního střediska Menfis, vzdáleného 1km, kde je již velký venkovní bazén, obří „Člověče, nezlob se!“, ZOO koutek, stoly pro Ping-pong, tři velká hřiště pro různé sporty včetně sportovních potřeb volně k zapůjčení na místní recepci, dále krby, ohniště, kolotoč, botanické skalky.Více naleznete na jejich stránkách zde.

 

 

Wellness

Wellness

Dětský koutek

Dětský koutek

Hudební koutek

Hudební koutek

Deskové a karetní hry

Deskové a karetní hry

 


„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde