Windows 7 product Keys Office 2016 product Keys Office 2013 product Keys Office 2010 product Keys Office 2007 product Keys buy windows key online,microsoftwarestore,online key shop Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Služby

Snídaně formou bufetu a večeře jsou podávány v romanticky laděné restauraci, nebo na terase s výhledem na CHKO Blanský les.

Wellness místnost nabízí možnost návštěvy Infrasauny a zároveň si zde můžete domluvit i masáž. Přímo pod hotelem je parkoviště pro hosty zdarma, lze využít i vytápěnou úschovnu kol, lyží, lyžáků a jiných sportovních potřeb.

V přízemí děti v dětském koutku přivítá krteček a rozličné kvalitní hry a hračky, půjčovna deskových a karetních her, na zahradě pak skluzavka, houpačka a mnoho dalších drobností, které potěší.

Protože prostory kolem hotelu jsou omezené, není problém autem přejet, nebo si udělat milou procházku do partnerského rekreačního střediska Menfis, vzdáleného 1km, kde je  obří „Člověče, nezlob se!“, ZOO koutek, stoly pro Ping-pong, tři velká hřiště pro různé sporty včetně sportovních potřeb volně k zapůjčení na místní recepci, dále krby, ohniště, kolotoč, botanické skalky.Více naleznete na jejich stránkách zde.

 

 

Wellness

Wellness

Dětský koutek

Dětský koutek

Hudební koutek

Hudební koutek

Deskové a karetní hry

Deskové a karetní hry